В періоди відключень електроенергії всі терміни відправок збільшено на 1-2 дні
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Wi-fi адаптера( мережеві адаптера), перехідники, різне

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Wi-Fi адаптери: особливості та можливості

Wi-Fi адаптери використовуються для підключення ноутбуків, приставок t2 і телевізорів до Інтернету. Ці пристрої працюють у режимах прийому та передачі сигналу, що дозволяє створити мережу Wi-Fi на великій території.

Деякі пристрої призначені для отримання сигналу. Такі пристрої дозволяють підключати до Інтернету лише один комп'ютер або ноутбук і не дозволяють підключати до мережі інші електронні пристрої. Такі пристрої менш популярні, але все ж таки продаються. Мережні адаптери Wi-Fi: які пристрої існують?

Існує два типи модулів: USB та PCI; обидва вони представлені в каталозі "Blackpink.com.ua ".

Див. докладніше:

Зовнішні USB-адаптери - це мережні пристрої, що підключають комп'ютери та інші периферійні пристрої через порти USB; вони виглядають як USB-флешки і є практичною альтернативою. Вони дуже мобільні і дозволяють використовувати флеш-накопичувачі у поїздках та відрядженнях.

Вбудований PCI-адаптер. Вважається надійнішим, ніж попередній тип. Цей адаптер розміщується всередині корпусу комп'ютера. Він підключається безпосередньо до слота PCI на материнській платі. Пперевага - швидкий і стабільний сигнал завдяки пзззекопому прийому. Істотної різниці як сигнал між USB-і PCI-модулями немає. Який ccopee ви виберете, залежить від практичності. Якщо пристрій буде сполучатися з комп'ютером і використовуватися постійно, слід вибрати інтерфейс PCI. Якщо він використовуватиметься з телевізором або ноутбуком, то рекомендується інтерфейс USB.

Технічні характеристики Wi-Fi адаптерів, на які слід звернути увагу

Основним критерієм вибору є тип.  Після визначення зовнішнього або внутрішнього типу необхідно звернути увагу на наступні параметри Стандарт передачі.  Найсучасніший варіант - 802.11, Мережні адаптери Wi-Fi  передають дані на частоті 2,4 ГГц та зі швидкістю до 300 Мбіт/с. Гарантується стабільність та безпека з'єднання. Мінімальна потужність антени. Оптимальним рішенням є потужність щонайменше 20 дБм. Навіть якщо сигнал слабкий, антена зможе його вловити та прийняти з досить високою швидкістю.

До речі, будьте обережні під час використання антени з додатковим гніздом для підключення антени. Якщо вихідна потужність вбудованої антени становить 10-12 дБм, можна використовувати потужнішу антену. Додатковий подовжувальний USB-кабель Крім того, сам комп'ютер розташований під столом. За допомогою подовжувача можна наблизити пристрій до столу, що полегшить його підключення та подальше використання. Деякі PCI-модулі також поставляються з USB-подовжувачами. Розширений тип шифрування. Для захисту бездротової мережі інформація, що передається, шифрується (кодується). Хороші бездротові адаптери підтримують типи шифрування WPA/WPA2 та WPA-PSK/WPA2-PSK.

Режим підключення. Основний і найпоширеніший - від точки доступу до клієнта (сигнал передається від нової точки доступу до комп'ютера або телевізора). Інший – тимчасовий або клієнт-клієнт. У цьому режимі два комп'ютери або телевізори можуть бути з'єднані без складання картки з'єднання. Це практичний варіант, якщо потрібно створити повноцінну мережу. Як вибрати відповідний варіант Універсальні модулі є зовнішніми адаптерами з інтерфейсом USB; якщо PCI-модулі можна підключити тільки до ПК (не забувайте, що для встановлення необхідний сам ПК), то для смартфонів та планшетів випускаються також USB-модулі. Для домашнього використання підходять усі типи пристроїв. При виборі слід звертати увагу на виробника, ціну та додаткові можливості. Додаткові можливості включають, зокрема, технологію автоматичного налаштування параметрів підключення та підтримку пріоритету програм. Якщо ви шукаєте Wi-Fi адаптер для побудови різних бездротових комбінацій в офісі, ми рекомендуємо вибрати PCI moDeL із потужними невеликими антенами (бажано двома та більше).

Wi-Fi adaptery: osoblyvosti ta mozhlyvosti

  • Двохдіапазонний Wi-Fi USB-адаптер 600M Black
    SALE − 11%
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору