В періоди відключень електроенергії всі терміни відправок збільшено на 1-2 дні
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Іграшкові автомати / автомати на орбізах

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що є автомат "Орбіган"?

Пістолет-кулемет "Орбіган" - це сучасна іграшка для дорослих та дітей. Колись ці іграшки, що стріляють пластмасовими кулями, були популярними, але потім їх перестали використовувати через їхню непрактичність і забруднення навколишнього середовища.

Автомати на орбізах стріляють кулями, що практично повністю складаються з води. Крім розважального, вони мають й інше застосування, наприклад, підтримання водного балансу квітів у вашому будинку для створення декоративно-прикладних виробів допомога дітям старшого віку у розвитку моторики.

Іграшкові кулемети та автомати дуже прості у використанні. Ви або ваша дитина зможете зібрати їх за лічені хвилини без особливих зусиль, що є ще однією перевагою автоматів Orbeegun. У нашому магазині ви можете купити автомати Orbeegun різних модифікацій та кольорів.

Ціна автомата залежить від таких характеристик

Обладнання;

Потужність акумулятора;

Дальність стрілянини.

 

Особливості гідрогелевих іграшкових автоматів 

Автомати з кульками-орбіталями за потужністю відрізняються від пістолетів; деякі моделі не підходять для дітей віком до 12 років.

Залежно від моделі в комплекті можуть поставлятися :

Лазерний або колімований приціл

Захисні окуляри (безпека понад усе)

Додаткові кріплення

Прицільний пристрій

Ліхтар

Глушник

USB-зарядний пристрій з акумулятором(завжди в комплекті)

Ємність для зберігання

Orbis Магазин

Підсвічуваний маячок

Пластик автомата текстурований і приємний на дотик, немає ризику впустити або розбити його. Для повної зарядки потрібно три години. Це дозволяє стріляти без перерви до чотирьох годин. Перш ніж розпочати гру, необхідно провести деяку підготовку: Розмістіть орбізи у воду на 3-4 години; Зарядити акумулятор; Зібрати бластер.

 

Залежно від моделі автомата можна придбати додаткові осі. Наприклад, трасують кулі, які посилюють ефект стрілянини. Автомати можна перетворити на трасуючі кулі, і гра стане цікавішою. Такі іграшки мають як автоматичний, і ручний режими стрільби, але вони впливають відстань поразки мети. Якщо ви хочете замовити кульові іграшкові кулемети в подарунок, слід звернути увагу на характеристики іграшки та переваги людини. Деякі моделі можуть бути зменшені в розмірах, але повний комплект може досягати 96 см, що робить його вагою до 1,2 кг. Стильний та оригінальний подарунок здатний принести позитивні емоції всім, хто захоплюється комп'ютерними іграми та стрілялками. Чи переживаєте, що гідрогелевих куль в іграшці недостатньо? Ви можете купити іграшкову зброю, скориставшись опцією самовивезення. Повідомте про свої побажання нашому менеджеру, і він підкаже, як вчинити. Вартість кур'єрської доставки залежить від віддаленості вашого місцезнаходження від нашого складу.

Вгору