Доставка замовлень в магазини ROZETKA лише 39 грн!!!
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Блок живлення для ноутбука

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Блок живлення для ноутбука

Блок живлення – важливий елемент ноутбука. Зазвичай він постачається в комплекті з пристроєм, але з часом може вийти з експлуатації. Щоб уникнути серйозніших поломок, варто замінити його на новий і повністю справний. Важливо підібрати надійний блок живлення, що підходить до моделі ноутбука.

Блок живлення для ноутбука: як вибрати

Вибираючи блок живлення для ноутбука, необхідно врахувати кілька ключових параметрів.

Тип рознімання. Існують універсальні блоки живлення зі знімними роз'ємами та придатні для певних моделей.
Вхідна напруга. Цей параметр може становити 110V чи 220V.
Вихідна напруга. Воно вимірюється у V і може відрізнятися залежно від моделі ноутбука.
Сила вихідного струму. Цей показник вимірюється А і визначає швидкість зарядки акумулятора при використанні блока живлення.


Найзручніше придбати блок живлення від виробника. При його створенні враховуються характеристики певної моделі ноутбука і він підходить для неї ідеально. Але не завжди вдається знайти потрібний товар у наявності та за доступною ціною. Тоді доводиться підбирати блок живлення з урахуванням перелічених параметрів.

Як дізнатися потужність блоку живлення для ноутбука

Є кілька способів визначити, яка потужність буде оптимальною. Найпростіший – перевернути ноутбук та розглянути наклейку від виробника на його задній поверхні. Там вказано точний параметр, на який потрібно орієнтуватися. Якщо старий блок живлення поставлявся в комплекті з обладнанням, можна розглянути наклейку.

Якщо наклейки не збереглися, можна знайти інформацію про потужність блоку живлення в документах, які виробник вкладає в коробку з ноутбуком. Там наведено всі необхідні для підбору комплектуючих відомості.

Трапляється, що знайти коробку з документами не виходить. Можна перейти на офіційний сайт виробника та вивчити електронну версію інструкції для потрібної моделі. У ній будуть вказані технічні характеристики ноутбука, включаючи оптимальні показники напруги.

Чи можна використовувати більш потужний блок живлення для ноутбука

Середня напруга ноутбука становить 15-20 V. Вибираючи блок живлення, варто розглядати лише моделі із заявленим показником, або з відхиленням не більше 1-2 V у більшу чи меншу сторону. Якщо вибрати пристрій з більшою потужністю, він буде працювати не на повну силу. Ноутбуку це не зашкодить, але переплачувати за такий блок живлення безглуздо. Менш потужний пристрій може просто згоріти під час використання, і його доведеться замінити новим.

Чи можна використовувати інший блок живлення для ноутбука

Для деяких моделей ноутбуків блоки живлення не випускають. Але це не означає, що треба відмовитись від їх використання. Можна придбати універсальний блок живлення. Вибрати його досить просто: потрібно враховувати ті самі параметри, що й під час підбору комплектуючих від виробника. Одна з переваг таких блоків – наявність насадок, що знімаються. Один пристрій можна використовувати для заряджання кількох ноутбуків вдома або в офісі, змінюючи роз'єми. Важливо враховувати технічні характеристики кожного пристрою.

У нашому інтернет магазині Ви можете вибрати та купити блоки живлення для таких ноутбуків:

Блок живлення для ноутбука Acer

Блок живлення для ноутбука Asus

Блок живлення для ноутбука HP

Блок живлення для ноутбука Lenovo

Блок живлення для ноутбука Samsung

Блок живлення для ноутбука Dell