В періоди відключень електроенергії всі терміни відправок збільшено на 1-2 дні
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

HDMI сплітери розгалужувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

HDMI спліттер-розгалужувач   

Розгалужувач Спліттер HDMI - це високотехнологічний спліттер, який ділить вхідний сигнал на кілька сигналів одночасно. Різні пристрої, що використовують сигнал HDMI, можуть бути підключені до інтерфейсу HDMI. Ця технологія підтримується найновішими телевізорами, моніторами, iPod та ігровими консолями. Професійні фахівці працюють над впровадженням hdmi на всі мультимедійні пристрої у найближчому майбутньому.

Підсилювач HDMI HDMI є одним з основних елементів сучасних мультимедійних систем. Тут є підсилювальні щаблі, а також вхідний буфер. Вхід у hdmi спліттер один, а виходів кілька - у деяких моделях їх може бути більше 2 десятків, але найпопулярніше обладнання має 2 виходи (спліттер hdmi 1x2), 4 виходи (спліттер hdmi 1x4), 8 виходів (спліттер hdmi 1x8) та 16 виходів (спліттер hdmi 1x16) 

Наш інтернет-магазин Blackpink.com.ua пропонує купити розгалужувач HDMI. Це надійне та якісне обладнання, що дозволяє швидко та ефективно розподіляти сигнали.

HDMI спліттер

Для чого використовується розгалужувач HDMI? Розгалужувач HDMI - це пристрій із широким спектром застосувань. Він виконує основні функції сучасних телевізійних систем. Без нього абсолютно неможливо створити розгалужену інфраструктуру для розміщення охоронних систем та великих телевізійних комплексів. У них розподільний підсилювач працює у поєднанні з відео- та аудіопристроями.

Розгалужувач HDMI Може бути успішно застосований у таких сферах життя:

  • студія звукозапису;
  • Радіостанції;
  • Телеканали;
  • Мережі кабельного телебачення тощо.
  • ресторанно - готельний бізнес, конференц-зали

Таке обладнання може бути невід'ємною частиною рекламних та презентаційних комплексів, комп'ютерних або мультимедійних систем, систем відеоспостереження. Він часто використовується у системах розумного будинку.

Якщо ви використовуєте довгий кабель, підсилювач буде просто незамінним. При проходженні лінії сигнал поступово зникає. Це важлива проблема, яку допоможе вирішити розгалужувач HDMI. Завдяки цьому пристрою сигнал посилюється, посилюється та передається на більшу відстань до межі згасання. Це дозволяє отримувати високоякісне зображення та аудіовихід.

 

Асортимент hdmi спліттерів у Blackpink.com.ua  Якщо вам потрібно купити розгалужувач HDMI, ви можете вибрати найкращу модель у каталозі нашого магазину. Ми пропонуємо широкий асортимент розгалужувачів HDMI від перевірених світових брендів. Вони можуть відрізнятися один від одного за різними параметрами: Тип управління – IP, RS232, TCP, ІЧ; Доступність підтримки ARC та 3D; Технологія передачі сигналу; Відстань передачі залежить від різної довжини. Пропоновані моделі можуть сильно відрізнятися за потужністю, енергоспоживанням, швидкістю передачі сигналу і типом відеоформату. Найбільш підходяща модель підбирається відповідно до конкретних умов та особливостей технології. Хотіли б купити розгалужувач HDMI. Зателефонуйте нам, і ми запропонуємо вам найкращу ціну.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору