Для того, щоб максимально використовувати можливості редагування на iPad, вам знадобляться програми для редагування фото і відео.

 

Безкоштовні фоторедактори для iPad

VSCO

 

 

Це один із найпопулярніших фоторедакторів для iPad. Він пропонує безліч фільтрів та інструментів для налаштування кольору, контрасту, яскравості, різьбості та інших параметрів. Крім того, ви можете додати зернистість, він'єтки, рамки та текст до ваших фотографій. VSCO також служить соціальною мережею, яка дозволяє поділитися своєю творчістю та захистити надихання в інших користувачів.

 

Instagram

Крім того, що Instagram - це платформа для обміну візуальним контентом, він також є відмінним фоторедактором.

Ви можете експериментувати з широкими фільтрами і більш інтенсивно проявляти яскравість, контрастність, тепло, насиченість, тені, світло і багато іншого.

Також у вас є можливість обрізати, повернути, випрямити та перегорнути ваші фотографії. До того ж ви можете прикрасити їх наклейками, текстом і навіть використовувати художні кисти. 

 

Snapseed

 

 Розроблений Google, Snapseed - це потужний і зручний фоторедактор. Він дозволяє не тільки покращити фотографію, але і точніше налаштувати окремі області за допомогою інструменту "Вибіркова корекція".

Програма пропонує різні фільтри, такі як HDR, Glamour Glow, Retrolux, Grunge та інші. Крім того, ви можете відкоригувати експозицію, колір, різькість, деталі, перспективу та багато інших параметрів. Якщо в кадрі є що-то ліпше, інструмент " Исчезновение" легко убере це.

 

Гіперлапс

Ця програма, розроблена Instagram, дозволяє отримати з ваших фотографій неймовірні таймлапс-відео.

Ви можете знімати серії із зазначеним кадровим інтервалом за час і плавно об’єднувати їх у прискорене відео.

Також можна регулювати швидкість відео від 1x до 12x, додаток стабілізує ваше відео, щоб уникнути дріжджів.

 

Google Фото

Це не просто хмарне сховище для ваших фотографій і відеороликів, але й відмінний фоторедактор.

Він може автоматично покращити ваші фотографії за допомогою інтелектуального помічника, вибираючи оптимальні параметри. Ви також можете самостійно вибрати колір, освітлення, тон та інші параметри.

Додаток пропонує різні фільтри, інструменти для обрізки, а також дозволяє створювати колажі, анімацію, відеоролики та інші творчі проекти на основі ваших фотографій.

 

Adobe Photoshop Express

 

Це розширена версія відомого графічного редактора від Adobe.

Тут представлені основні інструменти для редагування фотографій, такі як обрізка, поворот, випрямлення, видалення червоних очей, корекція кольору та експозиції.

Крім того, ви можете додати різні фільтри, рамки та наклейки до ваших фотографій.  Також є інструмент "Лікування" для видалення п'ятен, пилу та інших дефектів.

 

Фотостудія PicsArt

PicsArt - одна із самих універсальних програм для редагування фотографій на iPad.

Вона дозволяє відрізнити колір, освітлення, контраст та інші параметри, а також ефекти, такі як художні фільтри, очерки, поп-арт, подвійна експозиція та багато іншого.

Ви також можете намалювати зображення на кісті або резинці, додати текст, наклейки, маски та інші елементи.  Крім того, ви можете створити колажі або змішати кілька зображень за допомогою інструменту «Змішування» ;

 

Найкращі відеоредактори для iPad

iMovie

iMovie від Apple - це програма для редагування відео, яка дозволяє створювати трейлери в стилі Голливуда або повноцінні фільми з ваших відеороликів.

Програма дозволяє обрізати, розділяти, переміщати та регулювати швидкість ваших відеороликів. Додаток пропонує також різні переходи, заголовки, звукові ефекти та музику для покращення відеороликів.

Для обміну вашими творами у вас є можливість завантажити відео на YouTube з роздільною здатністю 4K або 1080p, а також розділити їх через AirDrop або AirPlay.

Камео

Розроблений Vimeo, Cameo - це безкоштовний відеоредактор і творець фільмів. Він дозволяє без проблем об'єднати або обрізати відео з Camera Roll.

Програма підтримує редагування як у дозволі 4K, так і в 1080p. Ви можете розповісти відредаговані відео на платформах, таких як Vimeo, Facebook, Tumblr або в магазині додатків для iPad.

Можна використовувати звук, вибирати теми та використовувати ефекти для створення цікавих відеороликів, придатних для Instagram, Vine та багатьох інших платформ.

Крім того, Cameo надає чистий HD-плеєр на Vimeo без реклами.

 

Pinnacle Studio

Pinnacle Studio - це професійний інструмент для редагування відео для iPad.

Він надає вам можливість редагувати відео, аудіозаписи та фотографії за допомогою різних інструментів, таких як обрізки, розділення, об'єднання, розміщення, переходи, заголовки, аудіодорожки та багато іншого.

Ви можете працювати з кількома відеорядами та аудіодорожками, а також імпортувати та експортувати відеороліки в різних форматах.

Можна завантажити відео на YouTube, Facebook, Vimeo або Dropbox.

 

Магісто

Magisto - це інтелектуальна програма для створення відеороликів із фотографій і відеороликів.

Він використовує якісні алгоритми штучного інтелекту для аналізу вашого контенту й автоматичного створення потрібних відеороликів. 

Ви можете вибрати стиль, тему, музику та тривалість для відеороликів. У процесі редагування ви можете додати або переглянути фотографії та відео, що робить відео кращим.

Для обміну своїми творами з друзями є можливість розповідати відеоролики на Facebook, Instagram, YouTube або WhatsApp