Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ
Рус

Ремешок кожаный для APPLE watch

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

З появи перших «розумних» годинників у далекому 1972 року минуло вже чимало часу, а ринок поповнився і продовжує поповнюватися великою кількістю типів цього пристрою. Такий девайс суміщає у собі низку різноманітних корисних функцій і при цьому розташовується все це «диво техніки» на зап'ясті користувача. Починаючи з 2013 року найбільші компанії по всьому світу те й робили що, одна за одною, розробляли та випускали ці пристрої. Однією з таких була й корпорація Apple, чиї смарт-годинники, як і інші продукти виробника, стали шалено популярними і залишаються такими й досі. Їхні славетні Apple Watch це поєднання стильного лаконічного дизайну та сучасних технологій.

Якщо раптом з часом Вам таки трохи набридне, з якихось причин, зовнішній вигляд годинника, то для цього є рішення. Заміна ремінців Вашого smart watch надає Вам можливість корегувати стиль девайсу до відповідного Вам, будь то повна зміна гардеробу або підбір ремінця до конкретного образу. Асортимент матеріалів, з яких сьогодні виробляються ремінці для Apple Watch та для інших таких пристроїв, досить чималий. Від м'яких, зручних та практичних до зносостійких, елегантно виконаних та презентабельних з різними типами підходящих застібок.

Одним із найпопулярніших представників такого роду ремінців є шкіряні ремінці для Apple Watch. Ремінці такого виду виконуються як із справжньої, так і з екошкіри. Саме ремінці з еко-шкіри все активніше щоденно обирають користувачі, адже для їх виробництва не потрібно шкодити тваринам, а, з розвитком технологій і виробництва, такі ремінці вже майже не поступаються якістю своїм попередникам.

Вони достатньо прості у догляді, але трохи примхливі, якщо постає питання підтримання тривалої експлуатації. Шкіряні ремінці потрібно берегти від потрапляння на них вологи, жиру та прямих сонячних променів. Серед застібок в таких ремінцях найчастіше зустрічається магнітна, але й буває класична пряжка. Магнітна застібка шкіряних ремінців для Apple Watch дозволяє власнику зручно регулювати розмір під свій зап'ясток і надійно його фіксувати, щоб незалежно від того, що людина наразі робить, смарт-годинник впевнено тримався та залишався на руці.

Наверх