В периоды отключений электроэнергии все сроки отправок увеличены на 1-2 дня
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ
Рус

Чехлы для MacBook Air

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

     Серед сучасних лептопів MacBook Air посідає одну з лідируючих позицій на ринку ноутбуків. Компанія Apple змогла цього досягти об’єднавши в своєму продукті зручність, компактність і потужність. Але незважаючи на металевий корпус MacBook Air виявився досить вразливим при падіннях і ударах. Саме для збереження працездатності і естетичного зовнішнього вигляду виробники рекомендують використовувати захисні чохли на ноутбуки. Але як серед величезної кількості таких аксесуарів такого типу підібрати необхідний саме вам? 
      Для початку вам треба визначитись яку функцію і тип захисту необхідно отримати. Адже кожен захисний чохол має свої недоліки і переваги. Які ж вони бувають?
Найпопулярнішим захисним чохлом для MacBook Air є чохол-накладка. Він виготовляється з міцного пластику, що дозволяє захистити ваш пристрій від подряпин, незначних сколів і ударів. Серед переваг таких аксесуарів можна виділити можливість працювати на лептопі, навіть коли чохол встановлено на нього. Також технологія виготовлення таких захисних чохлів дозволяє наносити майже будь-який принт на нього, що ,однозначно, сподобається прихильникам кастомізації ноутбука. Мінусом таких чохлів є невелика захисна здатність, адже для зручної роботи їх не можна виготовляти з дуже товстого пластику.
     Якщо ж Ви хочете захисний чохол на ваш MacBook Air, який зможе його захистити від падінь і ударів, але в той же час щоб можливо було працювати на ньому не знімаючи, такий варіант виконання також можливий. Такі чохли мають посилені кути жорсткості і трішки товщий пластик. Це збільшує його захисну функцію, але вам доведеться поступитися естетичним виглядом самого виробу. Адже даний захисний чохол робить лептоп візуально товщим і ширшим.
Також все більшу популярність надирає чохол-книжка. Він може виконувати захисну функцію, так і функцію підставки для вашого ноутбука. Такий тип чохла для MacBook Air 13, може буті виконаний як з більш дешевого шкірозамінника, так і з преміальної натуральної шкіри, що додають статусності вашому приладу.
     Зовнішній вигляд MacBook Air є дуже витонченим і елегантним, і тому багато користувачів бажають, щоб він таким і залишався при використанні. Такі покупці найчастіше обирають аксесуар, який буде надійно захищати їх пристрої при транспортуванні, але не будуть заважати і закривати їх фірмовий вигляд при роботі з ними. Для них також є достатньо варіантів захисних чохлів на MacBook Air.
Чохол-папка ідеально підходить людям які є прихильниками ділового стилю, а також студентам і школярам. Найчастіше виготовляються з шкірозамінника, натуральної шкіри чи міцного текстилю. Надійна фурнітура у вигляді блискавки чи кнопок має захистити ваш пристрій від потрапляння у папку бруду, пилу, чи предметів які можуть пошкодити ваш пристрій.
Більш спрощеною версією такого захисного чохла для MacBook Air є чохол-конверт. Він ,зазвичай, виготовляється з більш простих матеріалів, не має блискавок і застібок, і позиціонується як більш молодіжний варіант. Такий аксесуар ,зазвичай, є більш дешевим і підійде тим, хто не хоче витрачати значні кошти на чохол, або не впевнений у якості фурнітури.
     Якщо ж ви хочете носити з собою не тільки лептоп, а й , наприклад, зарядний пристрій до нього, чи ще якісь дрібнички, тоді вам підійде сумка-чохол для MacBook Air. В залежності від вашого вподобання, Ви можете вибрати сумку з одним великим, чи декількома маленькими додатковими відділами, зовнішньою чи внутрішньою кишенею та іншими опціями.
    Який би варіант захисного чохла на MacBook Air 13 Ви не обрали, наш онлайн-магазин BPNK завжди допоможе підібрати і порадити найзручніший найнадійніший аксесуар.

Наверх